509 709 554 / 509 509 566 biuro@midoritea4me.pl
Zaznacz stronę

Kontakt – sklep z najlepszą zieloną herbatą Midoritea4me

Czasem brakuje pomysłu na prezent. Jak sprawić, by ukazywał nasze zaangażowanie w pielęgnowanie relacji, a jednocześnie był wysublimowany, ale też powściągliwy w wyrazie? Odpowiedź można znaleźć w kulturze japońskiej, której jednym z najbardziej zakorzenionych w międzynarodowej świadomości elementem jest ceremonia herbaty.

Nie trzeba być ekspertem w zawiłym rytuale, by cieszyć się smakiem i aromatem napoju, ale atmosfera wyjątkowości, która towarzyszy każdemu prezentowi z japońskich wysp sprawia, że upominku w postaci unikalnej japońskiej herbaty nikt ne zapomni. Japonia to kraj smakoszy, doceniających wołowinę z Kobe, rekordowo najdroższe tuńczyki i najlepszą na świecie herbatę z regionu Uji. I taką właśnie herbatę proponujemy Państwu jako niepowszedni element w zestawie prezentowym.

Do Państwa należy wybór, co znajdzie się w zestawie. Prosimy o dowolne komponowanie zawartości z naszej oferty ze SKLEPU. Następnym krokiem jest wybór opakowania. Możemy zapakować herbaty i ceramikę w pudełka tekturowe lub drewniane skrzynki, ozdobione wygrawerowaną dedykacją lub logo firmy.

Dekorujemy prezenty tematycznymi ozdobami, takimi jak bombka z haftem Temariwachlarz ze spersonalizowanym napisem czy firmowym logo, albo woreczek wykonany z materiału używanego do szycia kimon.

Prezenty pakujemy bezpiecznie i wysyłamy kurierem. Prosimy o wysłanie zapytania o wycenę i termin realizacji pod adresem: biuro@midoritea4me.pl lub przy użyciu poniższego formularza.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Klient

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Kontakt

kom. + 48 509 509 566
e-mail: biuro@midoritea4me.pl

MRC Group Sp.zo.o.

NIP 525 247 53 08

Ul. Świętokrzyska 30/32

00-116 Warszawa

 

Translate »