Witamy na stronie Midori

WYSOKA JAKOŚĆ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

Sklep z herbatą i ceramiką Midori Tea 4 Me – Kilka słów o nas

Zaczęło się od miłości do herbaty, fascynacji kulturą Japonii oraz poszukiwań tego, co najlepsze. Z połączenia tych trzech elementów zrodził się pomysł stworzenia Midori Tea 4 Me – sklepu, w którym każdy znajdzie to, co w herbacie najlepsze.

Firma powstała w 2014 r. z myślą o wprowadzeniu na polski rynek zielonych herbat najwyższej jakości, dotychczas niedostępnych nigdzie indziej poza Japonią. Jej nazwa, Midori, w języku japońskim oznacza kolor zielony, a nasze herbaty mają piękny, intensywnie zielony kolor.
Midori Tea 4 Me jest wyłącznym dystrybutorem herbat japońskiej marki Matabay w Polsce. Na ofertę naszego sklepu, oprócz herbat tej ekskluzywnej marki, składają się również sprowadzane z całego świata, starannie wyselekcjonowane herbaty oraz mieszanki owocowe. Naszym celem jest zapewnienie Klientowi szerokiej gamy wyboru spośród gatunków i producentów herbat oraz ich kraju pochodzenia – ich wspólnym mianownikiem jest najwyższa jakość oferowanego produktu.
Nasza oferta jest nieustannie weryfikowana i rozszerzana, aby sprostać wymaganiom każdego Miłośnika Herbaty.
Na naszej stronie mogą Państwo nie tylko zakupić wspaniałą japońską herbatę, ale także wypróbować zamieszczone na niej przepisy kulinarne, których głównym składnikiem jest właśnie zielona herbata. Od niedawna w naszym sklepie dostępna jest również piękna, oryginalna ceramika japońska.
Zapraszamy zatem do zapoznania się z ofertą Midori Tea 4 Me i rozpoczęcia niezwykłej przygody jaką zapewni zielona herbata.

Midori Tea 4 Me

Zobacz Wszystkie Nasze Produkty

Prowadzimy sprzedaż tylko Najlepszych Japońskich Herbat.

Sprawdź i przekonaj się Sam!